Wyniki konkursu multimedialnego Wyniki konkursu multimedialnego

ETAP REGIONALNY  -  GDYNIA 19.10.
 
 

I miejsce

Zespół nr 6

„Franciszek Leon Kręcki"

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Mickiewicza w Słupsku

Uczniowie: Wiktoria Augustyn, Patrycja Groch, Kaja Willich

Opiekun: Iwona Tłuchowska

 

II miejsce

Spadkobiercy Wolności

„Spadkobiercy Wolności w drodze do Tadeusza Tollika"

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. S. Staszica w Kwidzynie

Uczniowie: Izabela Marciniak, Julia Kogut, Dominika Woelk

Opiekun: Katarzyna Opacka

 

III miejsce

Elektryk

„Antoni Abraham"

Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Bohaterskiej Załogi ORP Orzeł w Wejherowie

Uczniowie: Sandra Rogala, Filip Lidzbarski, Karol Malottki

Opiekun: Andrzej Tamulewicz.

 

Wyróżnienia

Karolimon

„Bohater Pomorza sprzed stu lat znaleziony - Władysław Cieszyński"

V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Gdańsku

Uczniowie: Monika Kaczorowska, Natalia Jeleń, Karolina Kosecka

Opiekun: Jerzy Majewski

 

Starogardzianki

„Jan Buchholz Wielki Starogardzianin"

II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim

Uczniowie: Marieta Domachowska, Marta Berg, Magdalena Osowska

Opiekun: Aleksandra Marczak

 
ETAP POWIATOWY  - GDAŃSK 21.09
 
1 miejsce - "Bohater Pomorza sprzed stu lat znaleziony - Władysław Cieszyński" – V LO Gdańsk Zespół „Karolimon"
 
Monika Kaczorowska
Natalia Jeleń
Karolina Kosecka
opiekun: Jerzy Majewski
 
2 miejsce - „Antoni Abraham Król Kaszubów" - II LO SOPOT – Zespół „Chłopaki zza obwodnicy"
 
Piotr Płachta
Piotr Rundsztuk
Leon Zbąski
opiekun: Zofia Heppner
 
3 miejsce - „Józef Haller Bohater Pomorza Bohaterem Narodowym" - ZSR CKP W RUSOCINIE – Zespół „Współcześni i Młodzi Patrioci"
 
Tomasz Augustyniak
Bartosz Szewczyk
Wojciech Kożyczkowski
opiekun: Joanna Nosek- Kalita
 
Sztum 21.09
 
1 miejsce - "Spadkobiercy Wolności w drodze do Tadeusza Tollika" – ZSP nr 1 Kwidzyn Zespół "Spadkobiercy Wolności"
 
Izabela Marciniak
Julia Kogut 
Dominika Woelk 
opiekun: Katarzyna Opacka 
 
2 miejsce - Od Witolda Dominirskiego – ZS Dzierzgoń – Zespół „Trójruniczna historia"
 
Gabriela Kawecka
Dominik Kessler
Jakub Piecek
opiekun: Agnieszka Chmielewska
 
3 miejsce - "Feliks Nowowiejski Warmiak, poznaniak, kompozytor, działacz" – ZSP nr 1 Kwidzyn -  Zespół "Gratyfikanki"
 
Aleksandra Piątkowska
Dominika Jata
Jakub Drewniak
opiekun: Małgorzata Mulik
 
Wejherowo 24.09
 
1 miejsce - "Antoni Abraham" - PZS nr 2 w Wejherowie – Zespół „Elektryk"
 
Rogala Sandra
Lidzbarski Filip
Malottki Karol
opiekun: Andrzej Tamulewicz.
 
2 miejsce - "Król Kaszub - Antoni Abraham" - I LO Puck – Zespół „Drużyna Pierścienia"
 
Patryk Formella
Michał Miler
Maciej Budzisz
opiekun: Tomasz Lewicki
 
3 miejsce - "Franciszek Kręcki" - PZS nr 1 w Rumii – Zespół "Konkol"
 
Konkol Andrzej
Konkol Piotr
Konkol Michał
opiekun: Barbara Niewiedziała
 
Starogard 26.09
 
1 miejsce - „Jan Buchholz Wielki Starogardzianin" - II LO Starogard – Zespół  "Starogardzianki"
 
Marieta Domachowska
Marta Berg
Magdalena Osowska
opiekun: Aleksandra Marczak
 
2 miejsce - "Bolek, który walczył o swój domek – Bolesław Domańśki" - LO FILOMATÓW Chojnice  – Zespół „WOW"
 
Wiktoria Belke
Oliwia Jankowska
Weronika Bosiacka
opiekun: Olgierd Buchwald
 
3 miejsce - "Uparti Tómk czyli prezentacja o Tomaszu Rogali"  - I LO Kościerzyna  – Zespół „Gryf i Orzeł"
 
Tomasz Kaliński
Adam Treder
Aleksander Wysiecki
opiekun: Wiesława Piwowarczyka
 
Bytów 27.09
 
1 miejsce - "Franciszek Leon Kręcki" - II LO Słupsk – Zespół „zespół nr 6"
 
Augustyn Wiktoria
Groch Patrycja
Willich Kaja
opiekun: Iwona Tłuchowska
 
2 miejsce - "Mariusz Zaruski Pomorski Zawisza Czarny" - II LO Słupsk Zespół - „zespół nr  2"
 
Górmińska Alicja
Depta Marta
Nosek Wiktoria
opiekun: Iwona Tłuchowska
 
3 miejsce -  "Bóg rozumie tylko po polsku Ksiądz Rober Pluta Prądzyńśki" -  I LO Bytów Zespół  „Wirkus"

 

Klaudia Wirkus
Julia Kośla
Jakub Pryba
opiekun: Małgorzata Ryś- Kiełtyka